44-313 Wodzisław Śląski
tel. (032)456 49 12
NIP. 647-21-56-215
Adam , Paulina i Rafał zdobywają medale na Mistrzostwach Śląska!!!
Drugi dzień rywalizacji odbył się w pięknej słonecznej scenerii, oraz gromkim dopingiem kibiców między innymi nie zabrakło grupy miłośników biathlonu z Wodzisławia Śląskiego.
Zawodnicy na trasie musieli zmierzyć się z 4,5 kilometrowym dystansem , oraz dwoma wizytami na strzelnicy, gdzie za każdy niecelny strzał młodzi biathloniści musieli przebiec rundkę karną.
Fenomenalny bieg, oraz celne oko Adama Zająca zagwarantowało mu złoty medal, równie dobrze spisał się Rafał Zając, który mimo dwóch niecelnych strzałów wywalczył brązowy medal, tuż za nim z bezbłędnym strzelaniem uplasował się Fabian Suchodolski, udany występ do swojego konta dodał Sławek Kopacz zajmując 6 miejsce nie popełniając błędu na strzelnicy. Do udanego występu można zaliczyć 8 lokatę Dawida Kufietę, natomiast 12 miejsce i zero rundek karnych miał Kacper Brzóska, z jedną karą, i na 20 pozycji swój bieg ukończył Adam Kałuża, tuż za nim na 21 pozycji z dwoma karami do mety dobiegł Mateusz Konieczny.
W kategorii młodziczek złotą medalistką została Paulina Nowak która mimo jednej kary osiągnęła najlepszy czas biegu zostając Mistrzynią Śląska. Z jedną karą, i na siódmym miejscu swój bieg ukończyła Sylwia Bażan, bezbłędne strzelanie miała Weronika Górecka która dobiegła do mety na 11 lokacie, również bezbłędnie strzelała Ewelina Dronczczyk, która uplasowała się na 12 miejscu, aż 4 rundy karne do pokonania miała Marta Zając , która dobiegła do mety na 13 pozycji. Nasza najmłodsza biathlonistka Agata Grzonka debiutowała na zawodach zdobywając wysokie 5 miejsce.
Zdjęcie użytkownika UKS Strzał Wodzisław.