44-313 Wodzisław Śląski
tel. (032)456 49 12
NIP. 647-21-56-215
Blisko medalu podcas Pucharu Polski

Udane starty naszych młodzików młodszych podczas drugiego dnia startów w Pucharze Polski.
Fabian Suchodolski zajął bardzo wysokie 4 miejsce, równie dobry wynik osiągnął Kacper Brzóska, który uplasował się na 7 lokacie, w tej samej kategorii na 12 miejscu swój bieg ukończył Dawid Kufieta, oraz na 22 miejsce Kałuż Adam. Bardzo dobre 10 miejsce zdobyła Weronika Górecka która wraz z koleżanką klubową Martą Zając zdobyła 14 miejsce, obie debiutują na tak ważnych zawodach. W młodziczkach 12 miejsce zajęła Sylwia Bażan, natomiast 14 miejsce Paulina Nowak.
Adam Zając uplasował się na 13 pozycji, 19 miejsce Rafał Zając, 26 Sławomir Kopacz, Konieczny Mateusz dobiegł na 29 pozycji. W kategorii juniorów młodszych 15 miejsce zajął Paweł Kowol, natomiast nasza juniorka młodsza Julia Kałuża zajęła 12 miejsce. Z biegu na bieg nasi podopieczni podnoszą swoje umiejętności wraz z nimi zajmują coraz lepsze miejsca. Czasem może nie wyjść strzelanie ,czasem jest gorszy bieg, czasem po prostu pech i medal przechodzi obok nosa. Determinacja i ciężka praca tych młodych zawodników zasługuje na wyróżnienie, szacunek i podziw, a każdemu z nich GRATULUJEMY!!!!
Zdjęcia z tych zawodów mówią wszystko..JESTEŚCIE WIELCY!!!!