44-313 Wodzisław Śląski
tel. (032)456 49 12
NIP. 647-21-56-215
Strzał dobrze się spisał na Pucharze Polski w Zakopanem

6-8 01.2017 w mroźnym Zakopanem biathloniści UKS Strzał Wodzisław walczyli na obiekcie biathlonowym w Kirach. Nasi zawodnicy nie zmagali się nie tylko ze zmęczeniem,ale również z siarczystym mrozem.
Bardzo udany występ zaliczył Fabian Suchodolski zdobywając bardzo wysokie 6 miejsce, w pierwszej dziesiątce znalazł się również Kacper Brzóska który wywalczył 8 lokatę, w tej samej kategorii wiekowej ale na 21 pozycji znalazł się Dawid Kufieta, w młodziczkach młodszych Debiutancki występ należał do Weroniki Góreckiej, która uplasowała się na 17 miejscu. W młodziczkach nasze dwie zawodniczki poradziły sobie bardzo dobrze zajmując kolejno miejsca, 15 Paulina Nowak i 16 Sylwia Bażan. W młodzikach najlepiej spisał się Adam Zając, który zakończył rywalizację na 13 lokacie, natomiast na 25 dobiegł do mety Sławomir Kopacz , 28 Rafał Zając. Nasi Juniorzy młodsi uplasowali się na 21 miejscu Paweł Kowol, oraz na 25 Szymon Konieczny.