44-313 Wodzisław Śląski
tel. (032)456 49 12
NIP. 647-21-56-215
Udane starty młodych zawodników Strzału!!!

Piękna pogoda i wspaniała atmosfera- tak rozegrane zostały zawody z cyklu " I Ty możesz zostać biathlonistą", które odbyły się 07.06.2016 w Chorzowie. W zawodach wzięli udział zawodnicy szkół podstawowych z całego śląska. Mogli Oni poczuć się jak prawdziwi biathloniści i spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu.
W klasach 4-6 w śród chłopców bezkonkurencyjny był nasz zawodnik Fabian Suchodolski zdobywając złoty medal, miejsce tuż za podium wywalczył Kacper Brzóska.
W kategorii dziewczyn klas 4-6 z medalem do Wodzisławia przyjechała Weronika Górecka, która zdobyła brązowy medal, natomiast 4 miejsce należało do Marty Zając.
W najmłodszej kategorii klas 1-3 bardzo dobrze spisała się Agata Grzonka, na szyi młodziutkiej biathlonistki zawisł srebrny medal.
Wielkie gratulacje i szacunek dla wszystkich pozostałych zawodników, którzy rywalizowali w zawodach i godnie reprezentowali barwy Wodzisławia Śląskiego, tym bardziej, że dla wielu z nich był to debiutancki start. Zawodnicy spisali się naprawdę bardzo dobrze zajmując następujące miejsca:
Chłopcy 4-6 klasa; 8 Dawid Kufieta ,12 Wiktor Pawlak, 13 Adam Kałuża, 17 Szymon Kuś,18 Kacper Menżyk, 27 Dariusz Kowalczyk.
Dziewczyny klasy 4-6; 11 Alicja Świeczyńska, 13 Ania Bacek .
Klasy 1-3 : 7 miejsce Zuzanna Pinecka, oraz 10 Piotr Zając. Są to uczniowie Wodzisławskich szkół podstawowych między innymi SP 10, SP 28, SP 21, SP 5, SP 3