44-313 Wodzisław Śląski
tel. (032)456 49 12
NIP. 647-21-56-215
Mistzrsotwa Polski udana końcówka-Jakuszyce.
Błękitne niebo przywitało naszych biathlonistów na Polanie Jakuszyckiej 17 marca podczas drugiego dnia Mistrzostw Polski.
Zawodnicy zmierzyli się w biegu sprinterskim, gdzie za każdy niecelny strzał musieli pokonać rundkę karną.
W kategorii Młodzików po raz kolejny najlepiej wypadł Szymon Strzelczyk, który miał 3 pudła i zajął 18 miejsce, kolejny bardzo dobry występ zaliczył Sławomir Kopacz, który miał do pokonania dodatkowo 5 rundek karnych, na 22 lokacie uplasował się Paweł Kowol mając do pokonania 6 kar, tyle samo rundek karnych musiał przebiec Adam Zając zajmując 23 miejsce. Na 30 pozycji uplasował się Szymon Konieczny, który nie trafił do swojej tarczy 7 razy, natomiast pięć miejsc niżej znalazł się Paweł Herok z 6 karami.
W młodziczkach nasze dziewczyny zajęły; 25 miejsce z 7 karami Emilia Klimek i 26 miejsce Julia Kałuża, która miała sześć dodatkowych rundek.
Młodziczki młodsze; Bardzo dobre strzelanie miała Paulina Nowak, która z jednym niecelnym strzałem zajęła wysoką 13 lokatę, bezbłędnym strzelaniem, ale troszkę gorszym biegiem może pochwalić się Sylwia Bażan, która w tym dniu zajęła 16 pozycję.
Młodzik młodszy Rafał Zając spisał się najlepiej z naszej grupy, miał 2 rundy karne i zajął 17 miejsce, tuż za nim z bezbłędnym strzelaniem uplasował się Fabian Suchodolski, 36 miejsce dla Kacpra Brzóski z 2 niecelnymi strzałami zajmując 36 lokatę i 37 pozycja została wywalczona przez Dawida Kufietę, który w biegu sprinterskim bezbłędnie strzelał.