44-313 Wodzisław Śląski
tel. (032)456 49 12
NIP. 647-21-56-215
Srebro w Pucharze Polski !!!!!!
Srebrny medal dla Adama w Pucharze Polski!! 31.05.2014 w Zakopanem odbyły się pierwsze starty w Pucharze Polski! W młodzikach młodszych z jednym niecelnym strzałem na podium znalazł się Adam Zając, bardzo bobrze spisał się również Szymon Strzelczyk, który był tuż za podium bo na czwartej pozycji, Paweł Herok 13 lokata, a Paweł Kowol wywalczył 15 miejsce . W młodziczkach młodszych z 6 karami 15 miejsce zajęła Paulina Nowak. W kategorii juniorek 8 miejsce zdobyła Marta Krakowczyk. 01.06. odbyły się biegi sprinterskie. Adam Zając zajął 6 miejsce , 18 miejsce wywalczył Szymon Strzelczyk , 22 miejsce zajął Paweł Kowol, Paweł Herok 27 miejsce. Bardzo dobrze spisała się Paulina Nowak, która w kategorii młodziczek młodszych zakończyła rywalizację na 7 miejscu. W juniorkach 6 miejsce należało dla Mart Krakowczyk. Gratulacje!!!! Już za tydzień startujemy w Dusznikach