44-313 Wodzisław Śląski
tel. (032)456 49 12
NIP. 647-21-56-215
Medale na rozpoczęcie sezonu!!!!
W dniu wczorajszym w Żywcu- Moszczanicy rozegrane zostały pierwsze starty w Śląskiej Lidze Biathlonu. W biegu młodzików młodszych bezkonkurencyjni byli nasi zawodnicy zdobywając trzy pierwsze miejsca na podium: Sławek Kopacz złoto, srebro Adam Zając, brąz dla Szymona Strzelczyka, 10 lokatę wywalczył Rafał Zając. Nie wiele gorzej spisały się nasze młodziczki młodsze z brązowym medalem wróciła Sylwia Bażan a czwarte miejsce wywalczyła Paulina Nowak, Agata Krakowczyk zajęła 10miejsce. W kategorii młodzików i młodziczek zadebiutowali Szymon Konieczny który zdobył 15 miejsce, na 16 miejscu ukończył bieg Paweł Kowol, 22 lokata należała do Przemysława Tytko i 23 miejsce wywalczył Paweł Herok. W młodziczkach najlepiej spisała się Emilia Klimek która zajęła 11 miejsce, tuż za nią bo na 12 pozycji ukończyła swój bieg Dominika Krakowczyk, natomiast Julia Kałuża zdobyła 18 lokatę.