NIP. 647-21-56-215
Aktualności
2014-05-11
Medale na rozpoczęcie sezonu!!!!
W dniu wczorajszym w Żywcu- Moszczanicy rozegrane zostały pierwsze starty w Śląskiej Lidze Biathlonu. W biegu młodzików młodszych bezkonkurencyjni byli nasi zawodnicy zdobywając trzy pierwsze miejsca na podium: Sławek Kopacz złoto, srebr... czytaj więcej
2014-02-25
Pożegnaliśmy prekursora biathlonu w naszym mieście!!!!
Dziś pożegnaliśmy Waldemara Miozga , który zapoczątkował biathon i biegi narciarskie w Wodzisławiu śląskim...To on odkrył talenty wielu wybitnych sportowców z Radlina II...Olimpijczyków, Mistrzów Świata, Europy czy Mistrzostw Polski...P... czytaj więcej
2014-02-17
Kolejne trzy medale Pucharu Polski dla maszych młodzików młodszych!!!!!
Starty w Pucharze Polski w Jakuszycach udane dla naszych zawodników! W pierwszym dniu 13.02.2014 rozegrane zostały biegi indywidualne, w których zawodnicy Strzału zdobyli dwa miejsca na podium. Bezbłędnie strzelał Adama Zając i jednocześn... czytaj więcej